CMR06F432GODM datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR06F432GODM
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR06F432GODM Product Category: Mica Capacitors Capacitance: 4300 pF Tolerance: 2 % Voltage Rating: 500 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Temperature Coefficient: 0 PPM / C, 70 PPM / C Termination Style: Radial Product: Mica High-Reliability Dipped Capacitors Capacitance - nF: 4.3 nF Capacitance - uF: 0.0043 uF Series: CMR06